Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+48 692 698 386

pawel.eurosportfitness@gmail.com

Po czym poznać dobrego sprzedawcę sprzętu do siłowni? Dlaczego warto nam zaufać?

Odpowiednio dobrany, profesjonalny sprzęt do siłowni to klucz do sukcesu, dzięki któremu można przyciągnąć wielu lojalnych miłośników aktywności fizycznej. Czym powinien cechować się dobry sprzedawca sprzętu do siłowni? Przede wszystkim profesjonalizmem, wiedzą i pasją. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku, oferujemy optymalne finansowo wyposażenie siłowni, które zainteresuje i utrzyma zadowolonych użytkowników przez lata. Oto kilka informacji przybliżających styl naszej pracy, sprawdźcie, jak pomagamy naszym Klientom osiągnąć sukces.

Dobry sprzęt do siłowni to za mało - liczy się wiedza

Na rynku nie brakuje dobrego jakościowo sprzętu do ćwiczeń siłowych i nie tylko. Bez problemu można go kupić i to w korzystnych, naprawdę konkurencyjnych cenach. Nie ma więc utrudnień, jeśli chodzi o dostępność. Diabeł tkwi w szczegółach, a dokładnie w ekonomii, w końcu chodzi o to, aby sprzęt sportowy pracował i zarabiał, najlepiej dużo. Tak więc należy zadać sobie pytanie, co kupić, aby maksymalnie wykorzystać budżet i powierzchnię siłowni? Chętnie pomożemy w znalezieniu odpowiedzi. Zgodnie z filozofią naszej firmy, sprzedajemy maszyny do "robienia pieniędzy", a nie zbierania kurzu i niepochlebnych opinii użytkowników. 

Nie można mieć wszystkiego, czyli sztuka kompromisu

Idealnie byłoby mieć w siłowni najnowszy sprzęt do ćwiczeń dla każdego użytkownika. Ale zawsze są dwa ograniczenia: budżet i powierzchnia lokalu. Dlatego trzeba wybierać: co kupić i jak optymalnie ustawić maszyny? Chodzi o maksymalny komfort Klientów i pełne wykorzystanie całej powierzchni siłowni, ale jednocześnie bez ścisku. W końcu nikt nie lubi dosłownie czuć na plecach oddechu innych ćwiczących. 

Jak więc wybrać sprzęt, aby jego zakup nie przekroczył budżetu i maksymalnie wykorzystał dostępną powierzchnię? Łatwo tu popełnić błąd, kupując tanie zestawy i to bez profesjonalnego serwisu. Rozsądnym wyjściem jest skorzystanie z pomocy doświadczonych sprzedawców sprzętu do siłowni, takich jak my.

Doświadczenie w doborze sprzętu do siłowni

Mamy 15-letnie doświadczenie w doborze profesjonalnego sprzętu do siłowni i mocno trzymamy rękę na pulsie w zakresie nowości. Specjalizujemy się w wyposażaniu małych siłowni do 500m2.  Wiemy, jak optymalnie wykorzystać każdy centymetr powierzchni i każdą złotówkę z budżetu.

Pomożemy wszystkim osobom, które chcą otworzyć:

 • siłownię komercyjną,
 • siłownię hotelową,
 • siłownię przyzakładową (dla pracowników),
 • siłownię szkolną,
 • siłownię dla służb mundurowych,
 • studio treningu personalnego, 
 • studio fitness, 
 • Cross Box,

Chętnie doradzimy również właścicielom już istniejących obiektów, którzy chcą dokonać zmian sprzętowych. Praca to nasza pasja. Znajdziemy optymalną konfigurację, aby jak najmniejszym kosztem uatrakcyjnić dany lokal i być o krok przed konkurencją.

 

W ramach naszej współpracy zapewniamy:

 • projekt oraz wizualizację nowej siłowni,
 • dobór sprzętu do Twoich potrzeb (sprzęty fabrycznie nowe, używane, regenerowane),
 • odkup i odbiór Twojego "starego" sprzętu,
 • dostawę, montaż, instruktaż,
 • pomoc przy zdobywaniu środków na finansowanie,
 • serwis sprzętu gwarancyjny i pogwarancyjny.

Zachęcamy serdecznie do kontaktu - pomożemy dobrać optymalny sprzęt dopasowany do powierzchni lokalu i budżetu. Rozmowa jest bezpłatna i do niczego nie zobowiązuje. Możesz sprawdzić, co mamy dla Ciebie do zaoferowania i wtedy podjąć decyzję, czy chcesz skorzystać z naszych usług.