Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+48 692 698 386

pawel.eurosportfitness@gmail.com

Hantle gumowe i poliuretanowe Ziva - 26-48 kg, wyprzedaż magazynowa

Jeśli właśnie się okazało, że musisz uzupełnić zestaw hantli w swojej siłowni, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość: wyprzedajemy gumowe i poliuretanowe hantle marki Ziva. Jej produkty można spotkać w siłowniach na całym świecie, a teraz także w Twojej! 

Opis produktu

Profesjonalne hantle do siłowni w dobrej cenie

Hantle gumowe to jeden z najczęściej używanych sprzętów w każdej siłowni – zarówno profesjonalnej, jak i domowej. W komercyjnej siłowni powinno znaleźć się co najmniej kilka zestawów, zwłaszcza w najpopularniejszych wagach. Niestety, zakup hantli, zwłaszcza tych cięższych, używanych przez zaawansowanych użytkowników, potrafi mocno zdrenować portfel.

Jeśli więc Twój budżet jest ograniczony, a chcesz uzupełnić wyposażenie siłowni, wybierz hantle, które są trwałe, funkcjonalne, a przy tym mają dobrą cenę – takie jak prezentowane hantle gumowe Ziva.

Czym charakteryzują się hantle gumowe Ziva?

Są wykonane z dobrej jakości gumy. Gumowa powłoka jest „cicha” i bezpieczna dla podłogi, więc te hantle świetnie sprawdzają się w profesjonalnych, ale także domowych siłowniach. Co ważne, guma nie wydziela intensywnego zapachu. 
Pokryte gumą hantle nie rdzewieją nawet przy długotrwałym przechowywaniu czy treningach na zewnątrz.

Uchwyt hantli jest stalowy, z chromowaną powłoką, odporny na rdzę i uszkodzenia mechaniczne. Jest radełkowany, więc hantle nie wyślizgują się nawet wtedy, gdy dłoń jest spocona.

Mają charakterystyczny kształt, dość szerokie głowy i bardzo dobrze leżą w dłoni.

Wyraźne, charakterystyczne dla marki Ziva oznaczenie wagi ułatwia wybór odpowiedniego ciężaru i sprawia, że trening przebiega płynnie.

łatwe do utrzymania w czystości.

Hantle gumowe i poliuretanowe Ziva - 26-48 kg - dostępne wagi:

  • 26 kg (poliuretanowa) - 1 szt.
  • 28 kg - 2 szt.
  • 30 kg - 4 szt.
  • 36 kg - 3 szt.
  • 37,5 kg - 2 szt.
  • 38 kg - 2 szt.
  • 40 kg - 2 szt.

Uwaga: podana cena dotyczy 1 sztuki.

Hantle pochodzą z wyprzedaży magazynowej, więc ilość jest ograniczona.


Nie wiesz, jakie hantle wybrać? Sprawdź nasze porady!