Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+48 692 698 386

pawel.eurosportfitness@gmail.com

Stojaki regulowane pod sztangę art. nr HDSS.66

Producent: FFITTECH®

Stojaki z regulacją wysokości sprawdzą się zarówno podczas przysiadów ze sztangą, jak również do wyciskania ciężaru na ławce regulowanej oraz do martwych ciągów. Świetnie uzupełnią wyposażenie siłowni, ułatwiając codzienne treningi ze sztangami.

 

karta produktu - pobierz

Opis produktu

 

Kompletny i nowoczesny sprzęt na siłowni zachęci Twoich klientów do ćwiczeń i umożliwi im realizację dowolnych celów treningowych. Dzięki przemyślanej konstrukcji stojaków otrzymujemy szeroki zakres regulacji wysokości oraz szerokości, tak aby dopasować się do każdego ćwiczącego oraz do rozmiaru sztangi.

Stojaki posiadają dodatkowo ramiona asekuracyjne, które - tak jak chwytaki górne - są wyściełane wkładkami nylonowymi chroniącymi gryfy przed zniszczeniem. Są solidnie wykonane, dzięki czemu zachowają świetny stan nawet przy bardzo intensywnym eksploatowaniu.

Uwagę zwracają również grube stalowe bolce regulacji wysokości zapewniające bezpieczeństwo podczas treningu, zwłaszcza z dużymi ciężarami, zakończone czerwoną rączką ułatwiającą identyfikację. Istnieje możliwość przymocowania stojaków do podłoża na stałe.

Wymiary stojaków pod sztangę:

  • długość: 70,5 cm,

  • szerokość: 89,5 cm,

  • maksymalna wysokość: 208 cm,

  • waga: 45,5 kg.

Wytrzymałe, zajmujące mało miejsca i estetycznie wykonane stojaki pod sztangę sprawdzą się w każdej siłowni, boksie crossfitowym oraz w domu.

Zapraszamy serdecznie do zakupu oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu. Oferujemy m.in. solidne i łatwe w obsłudze maszyny na siłownię renomowanych marek.