Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+48 692 698 386

pawel.eurosportfitness@gmail.com

Step fitness Azafit art. nr AZA004

Producent: AZAFIT®

Step to jeden z najpopularniejszych sprzętów wykorzystywanych w zajęciach fitness. Jeśli jeszcze zastanawiasz się, czy warto zainwestować w ten sprzęt i kupić go do swojej siłowni czy klubu fitness, oto kilka powodów, które przekonają Cię do tego kroku.

 

karta produktu - pobierz

 

Opis produktu

1. Wielofunkcyjność i różnorodność treningów

Step to wszechstronny sprzęt, który pozwala na przeprowadzanie różnorodnych ćwiczeń. Nadaje się zarówno do treningów cardio, wzmacniających mięśnie, jak i do ćwiczeń poprawiających gibkość. Pozwala dostosować intensywność treningu do potrzeb ćwiczącego i stopniowo zwiększać wyzwania.

2. Skuteczność spalania kalorii

Trening na stepie angażuje wiele grup mięśniowych jednocześnie, co skutkuje intensywnym spalaniem kalorii. Dzięki regularnym sesjom na stepie, można zwiększyć tempo metabolizmu i przyczynić się do efektywnej redukcji tkanki tłuszczowej.

3. Wzmacnianie mięśni dolnej części ciała

Step to sprzęt, który szczególnie angażuje mięśnie dolnej części ciała, takie jak mięśnie ud, pośladków i łydek. Regularne ćwiczenia na stepie pomagają wzmocnić te obszary, poprawić ich wytrzymałość oraz kształt.

4. Poprawa koordynacji i równowagi

Ćwiczenia na stepie wymagają koordynacji ruchowej oraz utrzymania równowagi. Regularne praktykowanie ćwiczeń na tym sprzęcie może przyczynić się do poprawy tych umiejętności. Dobra koordynacja i równowaga są ważne nie tylko podczas treningów, ale także w codziennym życiu, redukując ryzyko kontuzji i poprawiając ogólną sprawność.

Step do ćwiczeń Azafit – wysoka jakość za dobrą cenę

Step Azafit jest wszechstronnym sprzętem do ćwiczeń – może być wykorzystywany podczas treningu aerobowego, zajęć fitness, a także treningu siłowego.

Jego antypoślizgowa powłoka poprawia przyczepność, a co za tym idzie – komfort i bezpieczeństwo ćwiczących.

Jest wykonany z tworzywa łatwego do utrzymania w czystości - nie wymaga specjalistycznej konserwacji.

Ma możliwość regulacji wysokości – im wyższa wysokość, tym wyższy jest stopień trudności ćwiczeń. Tym samym kupując prosty sprzęt do ćwiczeń możemy stopniowo zwiększać swoją wydolność i poprawiać efektywność treningów.

Zmiana wysokości jest banalnie łatwa: wystarczy dołączyć do niego (lub odłączyć) dodatkowe bloczki. Poradzą sobie z tym nawet osoby początkujące.

Ma dużą powierzchnię (97 x 36 cm), co pozwala na komfortowy, a przy tym bezpieczny trening. Nie ma tu znaczenia stopień jego intensywności czy warunki fizyczne ćwiczących.

Waży 8 kg, więc jest bardzo stabilny, nawet jeśli trening będzie bardzo intensywny.

Step fitness Azafit - specyfikacja:

  • wymiary: 97 cm x 36 cm x 25 cm
  • dostępne wysokości: 15 cm, 20 cm, 25 cm
  • waga: 8 kg.