Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+48 692 698 386

pawel.eurosportfitness@gmail.com

Piłki lekarskie Ziva dwukolorowe - nowe

Zapomnij o śliskich, niewygodnych i trudnych do utrzymania piłkach lekarskich, które pamiętasz ze szkolnej sali gimnastycznej! Piłki Ziva mają wyraźnie oznakowane, wydzielone strefy z antypoślizgową powierzchnią. Podczas ćwiczeń nie musisz obawiać się, że piłka wypadnie Ci z rąk – możesz skupić się wyłącznie na technice.

Opis produktu

Te wysokiej jakości piłki wykonano z gumy zapewniającej doskonałą trwałość, dzięki czemu wytrzymają częste i długotrwałe użytkowanie w profesjonalnych siłowniach i klubach fitness.

Strefa chwytna pokryta jest antypoślizgową, czerwoną gumą, co bardzo ułatwia manewrowanie piłkami podczas treningu. Podobne zadanie spełnia duże, wyraźne oznakowanie wagi: białe cyfry na czarnym tle. Łatwo i szybko wybierzesz ciężar, z jakim chcesz ćwiczyć!

Piłki występują w szerokim zakresie wag: od 1 do 10 kg (co kg) co oznacza, że bez trudu dopasujesz je do rodzaju treningu i stopnia zaawansowania ćwiczących. Z najlżejszymi mogą ćwiczyć nawet dzieci i seniorzy, więc sprawdzą się również podczas zajęć korekcyjnych i rehabilitacyjnych.

Pasują do większości stojaków i regałów, dzięki czemu utrzymanie porządku w siłowni lub klubie będzie dziecinnie łatwe.