Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+48 692 698 386

pawel.eurosportfitness@gmail.com

Platforma do bosu nowa - wyprzedaż magazynowa

Dużo siedzisz i boli Cię kręgosłup? A może przeciwnie: jesteś aktywny, jeździsz na nartach i rolkach i chcesz popracować nad poprawą utrzymania równowagi? Platforma do bosu to proste, ale bardzo skuteczne narzędzie treningowe, lubiane nie tylko przez panie!

 

karta produktu - pobierz

Opis produktu

Bosu sprawdzi się zarówno w profesjonalnych, jak i amatorskich treningach. Główną zaletą tej platformy jest to, że wzmacnia mięśnie głębokie, odpowiadające za utrzymanie stabilności ciała. Kształtuje poczucie równowagi, poprawia koordynację ruchową i koryguje wady postawy. Skutecznie wzmacnia mięśnie dna miednicy, więc szczególnie polecana jest paniom w okresie ciąży, po porodzie i przechodzącym menopauzę.

Podczas treningu z bosu ćwiczący musi odpowiednio balansować ciałem, co nie tylko poprawia efektywność ćwiczeń, ale sprawia, że są one bardziej atrakcyjne, mniej monotonne.

Platforma może być używana wszędzie: w pomieszczeniach i na dworze. Zmieści się nawet w niewielkim pokoju w bloku. Nie wymaga montażu, a do konserwacji wystarczy ciepła woda i mydło.

W zestawie z platformą są dwa ekspandery, dzięki którym możesz poszerzyć zakres wykonywanych ćwiczeń i wzmocnić mięśnie rąk, pleców czy klatki piersiowej.

Dostępnych jest 30 szt.

Platforma do bosu - wymiary:

  • średnica podstawy: 58 cm
  • wysokość: 24 cm