Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+48 692 698 386

pawel.eurosportfitness@gmail.com

Uchwyt prosty długi do wyciągu art. nr 512135

Producent: Eurosport fitness

Mocne, szerokie plecy to marzenie wielu użytkowników siłowni. Jeśli i Ty należysz do tego grona albo jesteś właścicielem siłowni i chcesz, aby Twoi klienci mogli skutecznie realizować plany treningowe, uzupełnij wyposażenie swojego obiektu o ten stalowy, szeroki uchwyt do wyciągu.

 

karta produktu - pobierz

Opis produktu

Prosty, szeroki uchwyt do wyciągu – dlaczego warto wybrać ten model?

Klasyczny, sztywny, stalowy uchwyt w połączeniu z wyciągiem pozwala skutecznie zwiększać siłę i wytrzymałość barków, pleców, bicepsów i tricepsów. Możesz użyć go do podciągania, wyciskania i wiosłowania.

Ma żłobienia w czterech miejscach (po dwa na każdą dłoń), więc możesz używać go zarówno w wąskim, jak i szerokim chwycie. Szerszy polecany jest zwłaszcza do ćwiczeń mięśni grzbietu i klatki piersiowej, natomiast węższy znakomicie izoluje bicepsy i tricepsy.

Szeroki chwyt umożliwia maksymalną izolację i skurcz mięśni, co lepiej wpływa na ich wzmocnienie i rozbudowę.

Dzięki radełkowaniu nie musisz obawiać się, że uchwyt wysunie się z dłoni.

Obrotowe strzemię chroni nadgarstki, zapobiega ich przeciążeniu i podnosi komfort ćwiczeń. Dzięki niemu możesz ćwiczyć płynnie i wykonywać ruch w pełnym zakresie.

Uchwyt jest uniwersalny, pasuje do każdej maszyny z wyciągiem, więc na pewno także do tych, które już masz w swojej siłowni.

Uchwyt prosty długi do wyciągu - specyfikacja:

  • waga uchwytu: 5,2 kg
  • długość: 86 cm