Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+48 692 698 386

pawel.eurosportfitness@gmail.com

Lina do wyciągu pojedyncza art. nr 700320

Producent: Eurosport-fitness

Szukasz sprzętu do wszechstronnego treningu siłowego za niewielką cenę? Koniecznie przyjrzyj się tej linie do wyciągu: za pomocą tego niewielkiego sprzętu do ćwiczeń można wykonać trening bicepsów, tricepsów i barków, a więc tych partii mięśni, o których wzmocnieniu marzą chyba wszyscy bywalcy siłowni.

 

karta produktu - pobierz

Opis produktu

Liny do wyciągów pełnią podobną funkcję, jak tradycyjne metalowe uchwyty, ale są od nich tańsze i lżejsze. Dodatkową ich zaletą jest fakt, że ćwiczenia z liną wykonuje się dokładniej, więc trening przynosi lepsze efekty. To naprawdę najbardziej ekonomiczna opcja dla osób, którym zależy na poszerzeniu katalogu ćwiczeń wykonywanych na atlasach, bramach i innych maszynach siłowych.

Jakie zalety ma pojedyncza lina do wyciągu?

Uniwersalność - równie dobrze sprawdzi się w treningu osób początkujących, jak i zaawansowanych.

Wszechstronność - można ją doczepić do górnego lub dolnego wyciągu; przy jej pomocy wykonasz trening bicepsów, tricepsów i barków.

Niska cena - to prosty, pozbawiony zbędnych elementów sprzęt do ćwiczeń, który kosztuje mniej niż tradycyjne uchwyty do wyciągów, a pozwala osiągnąć takie same efekty; jeśli Twoi klienci lubią ćwiczyć z linami (a tak z pewnością jest), możesz uzupełnić zapasy wydając naprawdę nieduże pieniądze.

Trwałość – wykonana jest z mocnych, nie strzępiących się włókien, więc zachowa dobry wygląd nawet jeśli będzie długo i intensywnie używana.

Bezpieczeństwo i komfort – jest miękka, więc nie musisz obawiać się zadrapań, a kulisty ogranicznik, który znajduje się na końcu, zabezpiecza przed wysunięciem się jej z rąk i poprawia komfort ćwiczeń.

Kompatybilność – ma uniwersalny metalowy uchwyt do mocowania w urządzeniach różnego typu i różnych marek.

Lina do wyciągu pojedyncza - specyfikacja

  • waga: 0,4 kg
  • długość: 40 cm
  • średnica uchwytu: 28 mm.