Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+48 692 698 386

pawel.eurosportfitness@gmail.com

Uchwyt ergonomiczny do wyciągu Thor Fitness TYP 1 art. nr TFEGD1

Producent: Thor Fitness

Częstym problemem podczas treningu jest to, że dłonie męczą się zbyt szybko, ale nie w przypadku nowych uchwytów Ergo Grips firmy Thor!

 

karta produktu - pobierz

Opis produktu

Uchwyty do maszyn siłowych Thor Fitness Ergo to zestaw rewolucyjnych uchwytów ułatwiających ćwiczenia. Teraz możesz trenować z krótszymi przerwami i dużo lepszą ergonomią niż dotychczas.

Prezentowany uchwyt jest najszerszym modelem w serii Ergo. Ma 70 cm, polecany jest więc głównie do ćwiczeń rozwijających mięśnie klatki piersiowej i grzbietu, ale osoby trenujące biceps czy triceps również będą mogły wykorzystać go do swoich treningów.

Najważniejszą zaletą uchwytów ergonomicznych do wyciągów marki Thor jest ich wyprofilowanie i duże, płaskie rączki. Dzięki takim rozwiązaniom dłonie ułożone są w neutralnej pozycji, nadgarstki nie są obciążone (nawet podczas ćwiczeń z dużymi ciężarami), a trening może trwać dłużej.

Nie bez znaczenia jest fakt, że uchwyty wykonane są z antypoślizgowego tworzywa, więc nie wysuwają się z dłoni podczas ćwiczeń. Jest ono także znacznie przyjemniejsze w dotyku, niż metal.

Maksymalne obciążenie: 200 kg.

Uchwyt ergonomiczny do wyciągu Thor Fitness TYP 1 - specyfiikacja:

  • waga: 3,5 kg
  • szerokość: 700 mm
  • wysokość: 150 mm
  • długość: 190 mm