Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+48 692 698 386

pawel.eurosportfitness@gmail.com

Uchwyt ergonomiczny do wyciągów Thor Fitness TYP 3 art. nr TFEGD3

Producent: Eurosport fitness

Wygodny uchwyt do ćwiczeń, który wytrzyma duże obciążenia - czy takie połączenie jest w ogóle możliwe? Firma Thor Fitness udowadnia, że tak! Seria jej nowych uchwytów do wyciągów i atlasów Ergo Grips łączy ergonomię z trwałością.

 

karta produktu - pobierz

Opis produktu

Częstym problemem podczas treningu z wyciągiem jest to, że dłonie męczą się zbyt szybko. Mięśnie ramion mogłyby jeszcze popracować, ale musisz przerwać ćwiczenia, bo dłonie nie są w stanie utrzymać ciężaru, a nadgarstki płoną.

Jesli ćwiczysz z ergonomicznym uchwytem z serii Ergo Grips marki Thor Fitness, ten problem przestaje istnieć. Ma on duże, płaskie, wyprofilowane rączki. Dłonie są ułożone w neutralnej pozycji (w odróżnieniu od lekko pronującego typu 2), a nadgarstki nie są przeciążone. Dzięki temu możesz robić krótsze przerwy, ćwiczyć bardziej dynamicznie i dłużej niż w przypadku treningu ze zwykłym, prostym uchwytem.

Dodatkową zaletą uchwytów Thor Fitness z serii Ergo Grips jest to, że wykonano je z antypoślizgowego tworzywa, więc nie wysuwają się z dłoni podczas ćwiczeń i są dużo przyjemniejsze w dotyku, niż metal. 

Prezentowany uchwyt ma 52 cm, sprawdzi się więc w treningu całej górnej połowy ciała: mięśni klatki piersiowej, grzbietu, bicepsów i tricepsów. Może być stosowany w wyciągu górnym i dolnym. 

Maksymalne obciążenie: 200 kg.

Uchwyt ergonomiczny do wyciągów Thor Fitness TYP 3 - specyfikacja:

  • waga: 3 kg
  • szerokość: 520 mm
  • wysokość: 150 mm
  • długość: 190 mm