Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+48 692 698 386

pawel.eurosportfitness@gmail.com

Zestaw uchwytów ergonomicznych do maszyn siłowych, ze stojakiem art. nr DPACK

Producent: AZAFIT®

Nowość

W Twojej siłowni na pewno znajduje się wiele różnych uchwytów do ćwiczeń, możesz więc zastanawiać się, czy na pewno potrzebne są kolejne? A co, jeśli okazałyby się prawdziwym hitem? Najczęściej używanym przez Twoich klientem modelem? Czymś, co sprawi, że Twoja siłownia wyróżni się na tle innych? Ergonomiczne uchwyty Azafit mogą skraść serce (i dłonie) Twoich klientów!

 

karta produktu - pobierz

Opis produktu

Ergonomiczne uchwyty do maszyn siłowych

Co wyróżnia serię uchwytów Azafit? Ich niecodzienny kształt. Dość często zdarza się, że podczas dłuższych cykli na atlasach czy pojedynczych wyciągach ćwiczący ma jeszcze zapas sił, ale musi przerwać trening, bo bolą go dłonie i/lub nadgarstki. Ergonomiczne uchwyty Azafit eliminują ten problem. Mają dobrze wyprofilowane, płaskie rączki, a dłonie są w komfortowej, nie obciążającej nadgarstków pozycji.

Poszczególne modele mają różną długość i nieco inne ułożenie rączek (pronujące lub neutralne), dzięki czemu łatwo dopasować je do odmiennych potrzeb treningowych.

Uchwyty wykonane są z żelaza i pokryte gumą. Dzięki temu mają wyjątkową trwałość, są bezpieczne i komfortowe w użytkowaniu. Guma nie ma intensywnego zapachu, a taka powłoka gwarantuje, że uchwyty nie wyślizgują się nawet ze spoconych dłoni.

Aby łatwiej było utrzymać porządek w siłowni, zestaw uchwytów sprzedawany jest wraz ze stojakiem mieszczącym 10 drążków.

Zestaw uchwytów ergonomicznych do maszyn siłowych - specyfikacja:

  • waga: 19 kg
  • wymiary: 95 cm x 27 cm x 25 cm