Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+48 692 698 386

pawel.eurosportfitness@gmail.com

Akcesoria na siłownię – pomysł na prezent i nie tylko

Siłownia to nie tylko maszyny do ćwiczeń i sprzęt cardio. Nie sposób sobie wyobrazić takiego miejsca bez drobnych, ale bardzo potrzebnych akcesoriów: uchwytów do maszyn, taśm i lin do ćwiczeń, pasów kulturystycznych, kółek i piłek gimnastycznych czy rollerów do regeneracji. Taki sprzęt urozmaica treningi i przyciąga do siłowni kolejnych klientów. A jako że większość z tych akcesoriów nie kosztuje zbyt wiele, mogą być znakomitym prezentem gwiazdkowym.

W tym artykule przedstawiamy niektóre z akcesoriów do ćwiczeń, jakie znajdziecie w naszej ofercie. Dla ułatwienia podzieliliśmy je na grupy cenowe – dla osób z mniejszym i nieco większym budżetem. Chcesz uzupełnić wyposażenie swojej siłowni? Szukasz prezentu dla miłośnika sportów siłowych albo fanki fitnessu? Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Akcesoria do maszyn siłowych, uchwyty i liny

Uchwyty do maszyn siłowych to sprzęt, którego nigdy nie jest zbyt wiele. Dzięki temu, że występują w wielu rodzajach, można je dopasować do potrzeb każdego użytkownika:

  • zwolennicy klasyki sięgną po proste, nylonowe albo w kształcie litery D,

  • fani ergonomii - po modele Thor Fitness, dzięki którym dłonie i nadgarstki męczą się zdecydowanie mniej, niż w przypadku modeli klasycznych,

  • osoby poszukujące urozmaicenia mogą wybierać spośród szerokiej gamy uchwytów mniej lub bardziej łamanych, trójkątnych itd.

Uchwyty do maszyn siłowych - nasze propozycje

do 100 zł:

pow. 100 zł:


Akcesoria do gryfów i ćwiczeń siłowych

Miłośnikom ćwiczeń siłowych polecamy akcesoria, które poprawiają komfort i bezpieczeństwo treningu. Niektóre z nich, jak np. zestaw uchwytów do gryfów, pozwalają poszerzyć katalog wykonywanych ćwiczeń. Jeśli klasyczne wyciskanie robi się już trochę nudne, może warto pomyśleć o dodaniu do sztangi innych uchwytów i wykorzystaniu jej jako półsztangi? Aby koniec gryfu był stabilny, zamocuj go w uchwycie landmine, a ten ustaw w rogu pomieszczenia albo… bumperze.

W naszej ofercie znajdziesz też osłony na gryf, łańcuchy i rękawiczki treningowe, skórki chwytne, talk, stabilizatory na nadgarstki i wiele innych akcesoriów. Część z nich na pewno już masz, ale rękawiczki czy owijki dość szybko się zużywają, może więc czas już pomyśleć o wymianie? To także dobry pomysł na prezent dla fana siłowni.

Akcesoria do gryfów i ćwiczeń siłowych – nasze propozycje

do 100 zł:

pow. 100 zł:


Akcesoria do cross treningu, treningu funkcjonalnego i zajęć gimnastycznych

Cross treningi, treningi funkcjonalne i zajęcia gimnastyczne z roku na rok zdobywają coraz większą popularność. Siłownie wprowadzają je do stałych grafików, dzięki czemu mają szansę zróżnicować swoją ofertę i przyciągnąć do siebie większą liczbę klientów.

Oprócz specjalnych konstrukcji i trenażerów do przeprowadzenia cross treningu czy treningu funkcjonalnego przydają się także piłki, worki, młoty, opony, kettle, skrzynie plyometryczne itd. Dobrym uzupełnieniem są akcesoria, które nie kosztują wiele, a mogą jeszcze bardziej urozmaicić ćwiczenia.

Akcesoria do cross treningu, treningu funkcjonalnego i zajęć gimnastycznych – nasze propozycje

do 100 zł:

pow. 100 zł:


Regeneracja po treningu – jakie akcesoria mogą pomóc?

Regeneracja po ćwiczeniach jest niezbędnym elementem treningu, bo intensywny wysiłek fizyczny prowadzi do mikrouszkodzeń mięśni, ich zmęczenia oraz stresów metabolicznych. Regeneracja polega na naprawie tych mikrouszkodzeń, co umożliwia mięśniom adaptację i wzrost siły.

Zawodowi sportowcy mają do dyspozycji armię masażystów i fizjoterapeutów – inni miłośnicy aktywności muszą sobie poradzić sami. Na szczęście na rynku nie brakuje sprzętu służącego do regeneracji: rollerów, piłek do masażu, taśm, poduszek sensorycznych itp. Jeśli nie wiesz, co kupić dziewczynie, która chodzi na siłownię, skorzystaj z naszych pomysłów. Chłopakowi też się spodobają!

Akcesoria do regeneracji po treningu – nasze propozycje

do 100 zł:

pow. 100 zł:


Szukasz innych pomysłów na prezenty albo chcesz uzupełnić wyposażenie swojej siłowni czy klubu fitness? Zajrzyj na naszą stronę - oprócz powyższych propozycji znajdziesz tam też maty pod sprzęt, szeroką gamę hantli i kettli, gryfy, stepy i inne akcesoria. Ruszaj na zakupy!

 

Zobacz też: Jak wyposażyć strefę wolnych ciężarów?