Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+48 692 698 386

pawel@eurosport-fitness.pl

Hantle ogumowane w całości Hex art. nr TFRUBHEX

Producent: Thor Fitness

Bezpieczne w użyciu, łatwe do przechowywania i trwałe hantle szwedzkiej marki Thor Fitness to sprzęt do ćwiczeń, którego nie może zabraknąć w żadnej siłowni. Doskonale sprawdzą się też w domowych warunkach.

 

karta produktu - pobierz

Opis produktu

Ćwiczenia z hantlami niezmiennie cieszą się olbrzymią popularnością wśród osób dbających o sylwetkę. Nie bez powodu: taki trening znakomicie rozwija niemal wszystkie partie mięśni, a przy tym można go wykonać w każdym miejscu – nawet oglądając ulubiony serial czy podczas wyjścia w plener. Dzięki temu, że występują w wielu rozmiarach, chętnie sięgają po nie zarówno panie, jak i panowie. Mogą być wykorzystywane podczas zajęć fitness, cross treningu, treningu funkcjonalnego czy ćwiczeń rehabilitacyjnych.

Hantle ogumowane w całości Hex - do komercyjnych i domowych siłowni

Dobrze leżące w dłoni, gumowe hantle sześciokątne z prostym uchwytem firmy Thor to gwarancja efektywnego i komfortowego treningu. Ich główne zalety to:

  • gumowe pokrycie – minimalizuje uszkodzenia podłogi i hałas, kiedy ciężar upadnie, zapewnia stabilną pozycję podczas ćwiczeń na podłodze; pokryte gumą hantle nie rdzewieją nawet przy długotrwałym przechowywaniu i treningach na zewnątrz,

  • sześciokątny kształt – pozwala na wykonywanie ćwiczeń w podporze na podłodze, ułatwia przechowywanie, zapobiega przetaczaniu się hantli z miejsca na miejsce,

  • radełkowana powierzchnia uchwytu – umożliwia pewny chwyt, zapobiega wyślizgiwaniu się hantli ze spoconych dłoni.

Thor Fitness jest jedną z największych szwedzkich firm produkujących sprzęt do zajęć siłowych i fitness.

Gumowe hantle sześciokątne dostępne są w wielu rozmiarach (od 10 do 30 kg), dzięki czemu idealnie można je dopasować do rodzaju zajęć i stopnia wytrenowania.


Nie wiesz, jakie hantle wybrać? Sprawdź nasze porady!