Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+48 692 698 386

pawel.eurosportfitness@gmail.com

Wieszak ścienny na ławki i wioślarze art. nr RKWMHG03

Producent: Xenios USA

Wieszak ścienny to solidny i praktyczny dodatek do zawieszenia sprzętu treningowego na ścianie. Jest bezproblemowy w montażu i świetnie uzupełni wyposażenie siłowni, pozwalając zaoszczędzić sporo miejsca w komercyjnym obiekcie sportowym, jak i siłowni domowej. 

 

karta produktu - pobierz

 

Opis produktu

 

Wśród produktów z serii Xenios USA można znaleźć produkty wysokiej jakości, które idealnie sprawdzą się jako dopełnienie wyposażenia na siłowni o mniejszym, bądź większym metrażu.

Aby utrzymać w porządku takie sprzęty jak ławki i wioślarze (które zwykle zajmują cenne miejsce na podłodze), wybierz wieszak, który pozwoli umieścić je na ścianie.

Stojak ścienny na ławkę i wioślarza jest wykonany z tej samej stali (malowanej proszkowo), co wszystkie urządzenia Xenios USA. Dwa punkty mocowania pozwalają łatwo przymocować go do ściany domu lub garażu. 

Wieszak ścienny do ławki i wioślarza - specyfikacja:

  • długość: 40 cm,

  • szerokość: 7,6 cm,

  • wysokość: 15,9 cm,

  • materiał: stal malowana proszkowo,

  • kolor: czarny mat.

Uwaga: śruby nie są dołączone do wieszaka.

Zoptymalizuj swoją przestrzeń dzięki wieszakowi ściennemu Xenios USA do ławki i wioślarza. Nie chowaj swojego sprzętu siłowego!

Wieszak naścienny na ławkę i wioślarza pełni podwójną funkcję - oszczędza miejsce i służy jako mebel. Kto kocha sportowy styl życia, nie powinien ukrywać swojej pasji. Wybierz idealne miejsce i przymocuj swój wioślarz lub ławkę do ściany.

Zapraszamy serdecznie do zakupów.