Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+48 692 698 386

pawel.eurosportfitness@gmail.com

Obciążenia zawodnicze żeliwne kalibrowane Thor Fitness art.nr TFKJARN

Producent: Thor Fitness

Nowość

Obciążenia zawodnicze marki Thor Fitness to jeden z podstawowych sprzętów treningowych dla osób, którym zależy na sprzęcie do ćwiczeń wysokiej jakości, ale w rozsądnej cenie.

 

karta produktu - pobierz

Opis produktu

Prezentowane obciążenia marki Thor Fitness są wykonane z żeliwa i lakierowane, dzięki czemu są nie tylko wyjątkowo trwałe, ale też mają estetyczny wygląd. Pasują do sztangi olimpijskiej (średnica 50 mm).

Za co cenią je użytkownicy profesjonalnych siłowni?

  • Precyzyjna kalibracja - dzięki niej ćwiczący może być pewien, że każde powtórzenie będzie równie intensywne jak poprzednie i… następne. Waga może się wahać jedynie o +/- 0,25% (lub +/- 10 g dla 2,5 kg lub mniej). To wytyczne zgodne z regulaminem IPF na rok 2023.
  • Trwałość. Obciążenia Thor Fitness są wykonane z wysokiej jakości żeliwa. Mogą być używane nawet podczas najcięższych treningów, nie kruszą się i nie pękają. Są odlewane w całości, bez pierścienia, który mógłby się obluzować np. po upadku z wysokości.
  • Komfort. Krawędź talerza jest wyprofilowana tak, by można było łatwo go podnieść z podłogi i umieścić na sztandze (nawet w tipsach!). Takie rozwiązanie oszczędza czas i energię oraz pozwala skupić się jedynie na treningu.
  • Styl i design. Obciążenia Thor Fitness są nie tylko funkcjonalne, ale także stylowe. Elegancki i minimalistyczny design będzie pasował do każdej siłowni, a treningi będą jeszcze przyjemniejsze.
  • Łatwa identyfikacja ciężaru. Dzięki temu, że obciążenia są lakierowane na kolory zgodne z paletą olimpijską, szybko zidentyfikujesz odpowiednią wagę, a Twój trening przebiegnie płynnie, bez niepotrzebnych przerw.
  • Wszechstronność. Niezależnie od tego, czy jesteś zawodowym sztangistą, miłośnikiem mocnych treningów siłowych czy raczej fanką fitnessu, te żeliwne obciążenia idealnie będą sprawdzą się podczas Twojego treningu. Zestaw zawierający różne wagi będzie służył przez długie lata wszystkim grupom trenujących w siłowni, klubie sportowym czy klubie fitness.

Obciążenia zawodnicze żeliwne kalibrowane Thor Fitness - specyfikacja:

waga średnica grubość
0,25 kg 11,3 cm 0,7 cm
0,5 kg 13 cm 0.9 cm
1 kg 16 cm 1 cm
1,25 kg 16 cm 1,3 cm
2,5 kg 19 cm 1,6 cm
5 kg 22,5 cm 2,15 cm
10 kg 32 cm 2,1 cm
15 kg 40 cm 2,15 cm
20 kg 45 cm 2,1 cm
25 kg 45 cm 2,7 cm