Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+48 692 698 386

pawel.eurosportfitness@gmail.com

Podłoga gumowa do siłowni i klubu fitness

Nowość

Podłoga to podstawa – dosłownie i w przenośni. W profesjonalnej siłowni czy klubie fitness jest niemal równie ważna, jak maszyny i inny sprzęt do ćwiczeń. Zła (czyli np. śliska albo wybrzuszona) potrafi zepsuć trening, wprawić ćwiczących w irytację, a nawet przyczynić się do wypadków. Zadbaj o komfort i bezpieczeństwo swoich klientów – wybierz podłogę gumową, która podczas ćwiczeń będzie wsparciem, a nie przeszkodą.

Opis produktu

Jak wybrać dobrą podłogę do siłowni?

Idealna podłoga w siłowni czy klubie fitness ma być nie tylko trwała i bezpieczna, ale też estetyczna. Powinna sprostać wymaganiom intensywnych treningów, ale przy tym być łatwa do utrzymania w czystości. 

Nasza podłoga ma wszystkie te cechy, a oprócz tego:

  • ma szary, niejednolity, marmurkowy kolor, więc w porównaniu do czarnych podłóg gumowych znacznie mniej widać na niej ślady butów, talku, magnezji itp.
  • amortyzuje wstrząsy spowodowane przez spadające na ziemię hantle czy kettle, co zapobiega ich niszczeniu,
  • niweluje drobne nierówności podłoża, więc poprawia komfort i bezpieczeństwo ćwiczeń,
  • jest antypoślizgowa, minimalizuje ryzyko wypadków,
  • minimalizuje hałas, co dla wielu Twoich klientów ma bardzo duże znaczenie i może sprawić, że chętniej będą do Ciebie wracać. 

Podłoga wykonana jest z dobrej jakości utwardzonej gumy, więc jest odporna na ścieranie, nie kruszy się i nie wchłania wilgoci. Montaż jest banalnie łatwy i można wykonać go samodzielnie. W razie potrzeby podłogę można przenieść w inne miejsce, a jeśli któryś z paneli zostanie uszkodzony, nie trzeba wymieniać całości, a jedynie uszkodzoną część.

Podłoga gumowa do siłowni i klubu fitness - specyfikacja:

  • wymiary: 100 cm x 100 cm
  • grubość: 5 mm.

Towar pochodzi z wyprzedaży magazynowej – pozostało ostatnie 19 sztuk. Nie zwlekaj z zakupem!

Zobacz też: Podłogi do siłowni – co musisz wiedzieć przed zakupem?