Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+48 692 698 386

pawel.eurosportfitness@gmail.com

DR041 Ławka do hip thrustów

Nowość

Ławka do hip thrustów ma szansę stać się ulubionym sprzętem do ćwiczeń Twoich klientów (a zwłaszcza klientek). Jest stabilna, bezpieczna, a do tego pozwala na pracę z naprawdę dużymi oporami!

 

karta produktu - pobierz
 

Opis produktu

Hip thrust to ćwiczenie siłowe, które skupia się głównie na wzmacnianiu mięśni pośladkowych. Ćwiczący leży na plecach z nogami zgiętymi w kolanach i stopami podpartymi na podłożu, a następnie unosi biodra w górę, opierając się na łopatkach. W trakcie tego ruchu obciążenie (np. sztanga, kettlebell, hantle, guma oporowa) jest umieszczone na biodrach, co zwiększa intensywność treningu.

Hip thrust jest popularnym ćwiczeniem wśród osób trenujących siłowo oraz sportowców, ponieważ skutecznie angażuje i wzmacnia mięśnie pośladkowe, co może przyczynić się do poprawy wydajności w różnych dyscyplinach sportowych oraz do estetycznego kształtowania sylwetki. Z tego powodu bardzo lubią je panie, ale nie tylko.

Ławka do hip thrustów – dlaczego warto mieć ją w siłowni?

Ławka DR041 ma dużą, antypoślizgową platformę pod stopy – dzięki temu ćwiczący ma zapewniony komfort i bezpieczeństwo.

Na ramie ławki zamontowano ograniczniki, które zapobiegają zsunięciu się sztangi – minimalizuje to ryzyko kontuzji czy uszkodzenia sprzętu.

7 par haków do mocowania gum oporowych pozwala dostosować ławkę do aktualnych potrzeb treningowych i możliwości użytkownika. Dzięki temu może on np. skupić się na wybranej grupie mięśni, płynnie zmieniać opór itp.

Ławka skonstruowana jest tak, że oprócz hip thrustów, możemy na niej wykonać inne ćwiczenia, np. martwy ciąg czy wiosłowanie.

Ławkę można w prosty sposób dopasować do potrzeb i warunków fizycznych użytkownika - poduszka ma regulowaną wysokość, można ją też ustawić pod różnym kątem. Bolce regulacyjne sa czerwone, więc dobrze widoczne, a to bardzo ułatwia korzystanie z tego urządzenia.

Dwie pary uchwytów pozwalają zmieniać ułożenie dłoni i wybrać najbardziej optymalną pozycję. Uchwyty są antypoślizgowe, co jest szczególnie ważne podczas ćwiczeń z większym obciążeniem.

Solidna, stalowa, malowana proszkowo konstrukcja to gwarancja, że sprzęt sprawdzi się w każdej komercyjnej siłowni i długo będzie wyglądał jak nowy.

Siedzisko pokryte jest tworzywem odpornym na działanie wilgoci czy potu, a przy tym łatwym w konserwacji.

Ławka do hip thrustów DR041 – specyfikacja:

  • waga: 94 kg
  • wymiary: 195,6 cm x 104 cm x 51 cm

Szukasz ławki do ćwiczeń? Nie wiesz, jaki model wybrać? Sprawdź porady na naszym blogu!