Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+48 692 698 386

pawel@eurosport-fitness.pl

SA028 Wyciąg wielofunkcyjny Dual Cable Cross

Producent: Eurosport fitness

Jak zapewnić klientom możliwość wykonania różnorodnych ćwiczeń na wszystkie grupy mięśni, a jednocześnie nie zagracić przestrzeni siłowni i dobrze wykorzystać każdy metr powierzchni? Podwójny wyciąg wielofunkcyjny Dual Cable Cross to nasza odpowiedź na ten często pojawiający się problem.

 

karta produktu - pobierz

Opis produktu

Wyciąg wielofunkcyjny Dual Cable Cross – dla kogo?

Wyciąg pozwala wykonywać różnorodne ćwiczenia w wielu wariantach. Ta jedna maszyna wystarczy do zrobienia treningu całego ciała, bo ćwiczenia aktywują wszystkie grupy mięśniowe.

 

 

 

Dzięki prostym rozwiązaniom konstrukcyjnym i ilustracjom pokazującym, jak wykonać poszczególne ćwiczenia, maszyna doskonale sprawdzi się w treningu osób początkujących. Z kolei zaawansowani ćwiczący na pewno docenią szeroki wachlarz możliwości, jakie daje ta maszyna – dzięki temu trening, który wykonujemy przez dłuższy czas, może za każdym razem wyglądać inaczej.

 

 

 

Wyciąg wielofunkcyjny Dual Cable Cross – główne zalety:

wyciąg wielofunkcyjny Dual Cable Cross

 

Maszyna ma dwa niezależnie poruszające się w pionie i poziomie ramiona. Oba mają odrębną regulację i swój oddzielny zestaw obciążeń. Przydaje się to zwłaszcza wtedy, gdy np. jedna z kończyn jest kontuzjowana albo z innego powodu nie chcesz jej przeciążać. Niezależne ramiona i stosy obciążeń pozwalają też jednocześnie ćwiczyć dwóm użytkownikom.

 

 

 

 

 

 

 

Oznaczenia wagi umieszczono z boku, na kolorowym panelu, więc nie będą się niszczyć od manipulowania bolcem. Każdy obciążnik pokryty jest dodatkową warstwą antykorozyjną.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ochronę mają także tarcze do regulacji obciążenia, które są dodatkowo osłonięte stalowymi okładzinami

​​​​​​Długie, wysokiej jakości linki zapewniają płynny i ciągły ruch. Pozwala to swobodnie ćwiczyć osobom o każdej posturze i wykonywać ćwiczenia w pełnym zakresie ruchu, przy zachowaniu prawidłowej techniki.

 

 

 

 

 

 

Otwarta konstrukcja zapewnia łatwy dostęp do wyciągu dla wózków inwalidzkich. Dzięki temu z wyciągu mogą korzystać osoby ze znacznymi niepełnosprawnościami, a oferta siłowni trafia do dużo szerszego grona użytkowników – zarówno amatorsko trenujących sport, jak i profesjonalistów: ciężarowców, paralekkoatletów, ampfutbolistów itd.

Otwarta konstrukcja pozwala także na dostawienie do wyciągu ławki lub ułożenie maty i wykonywanie ćwiczeń w pozycji leżącej oraz siedzącej. Urozmaicenie treningu przynosi wiele korzyści: ćwiczący trenują chętniej, systematyczniej i z lepszymi efektami, sukcesywnie rozwijają poszczególne grupy mięśni, a właściciel siłowni cieszy się zadowolonymi klientami.

 

 

 

Wielofunkcyjne, antypoślizgowe uchwyty można założyć na dłoń, ramię lub łokieć, przymocować poprzeczkę pozwalającą wiosłować, opaskę na stopę, liny do ćwiczeń bicepsów i tricepsów lub inne akcesoria, które urozmaicą Twój trening.

 

 

 

 

 

 

 

 

Szeroko rozstawione nogi wyciągu zapewniają stabilność i bezpieczeństwo nawet podczas najintensywniejszych treningów. Stopy maszyny są osłonięte tworzywem, które ochroni Cię przed zadrapaniem czy otarciem.

 

 

 

 

 

Wyciąg łączy w sobie nowoczesny design, trwałość i wysoką jakość. Jest wykonany z solidnej, malowanej proszkowo stali, która gwarantuje ochronę przed rdzą. Wytrzyma nawet całodzienne użytkowanie w komercyjnej siłowni i długo zachowa dobry wygląd. Maszyna jest pomalowana na czarno, więc będzie pasować do każdej siłowni, niezależnie od stylu, w jakim została urządzona. Drobniejsze elementy, np. rączki i bolce regulacji są pomalowane metaliczną, ciemnoczerwoną farbą, dzięki czemu dobrze je widać, a przy okazji cała maszyna wygląda bardziej stylowo.

 

 

 

Posiada stojak na tablet/telefon, więc możesz trenować z wirtualnym trenerem lub podczas treningu posłuchać muzyki. Stojak jest duży i regulowaną blokadę, więc łatwo dopasujesz go do wielkości swojego sprzętu i nie musisz bać się, że spadnie, kiedy będziesz intensywnie ćwiczyć.

W górnej części maszyny umieszczono dwa otwory na butelki/bidony. Już nie musisz wybierać, co zabrać na trening - wodę czy izotonik.

 

Wyciąg wielofunkcyjny Dual Cable Cross - specyfikacja:

  • wymiary: 130 x 318 x 185 cm

  • waga: 350 kg

  • stos obciążników: 2 x 68 kg