Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+48 692 698 386

pawel.eurosportfitness@gmail.com

Rower spinningowy Schwinn IC Pro

Amerykańska marka Schwinn istnieje na rynku już od ponad 100 lat. Słynie głównie z rowerów treningowych, które cechuje solidne wykonanie, stabilność oraz konstrukcja pozwalająca w czasie treningu poczuć się tak, jakbyśmy jechali prawdziwym rowerem po asfalcie. Wszystkie te warunki spełnia także prezentowany model roweru spinningowego IC Pro.

Opis produktu

Jakie zalety mają rowery Schwinn IC Pro?

Napęd łańcuchowy z korbą wykonaną z kutej stali pozwala uzyskać doskonałe osiągi.

Wysokiej klasy odlewane koło zamachowe o masie 18 kg, z obwodowo rozłożonym ciężarem, zapewnia płynny ruch i większy komfort treningu.

Zamknięta osłona łańcucha chroni kierującego przed kontaktem z nasmarowanymi częściami. Są one dobrze chronione przed potem, wodą czy innymi płynami. Ćwiczący jest bezpieczny, bo do łańcucha nie wkręci się rozwiązane sznurowadło czy inne, luźne części garderoby. Jednocześnie ma wygodny dostęp do łańcucha, kiedy trzeba będzie go nasmarować.

Na osłonie zamontowana jest płytka ochronna, która pomaga wsiąść i zsiąść z roweru niższym użytkownikom i jednocześnie chroni ramę przed zarysowaniem. Może być również używana jako podnóżek do ćwiczeń rozciągających.

Rower ma smukły, nowoczesny profil, który wyróżnia go na tle innych urządzeń cardio w siłowni.

System awaryjnego hamowania – niezbędny, by trening był maksymalnie bezpieczny.

Łatwa i płynna regulacja oporu pozwala zmieniać stopień intensywności treningu i dopasować go do swoich celów treningowych oraz aktualnych możliwości.

Ogumowana kierownica pozwala na pewny uchwyt, nawet gdy dłonie są spocone. Jest wielopozycyjna, więc każdy użytkownik może wybrać takie ułożenie rąk, jakie najbardziej mu odpowiada i łatwo zmieniać je w trakcie jazdy.

Trapezowe siodełko jest bardzo wygodne i regulowane w trzech płaszczyznach: wzdłuż osi, w górę i w dół. Rozstaw otworów jest na tyle mały, że można dopasować je idealnie do warunków fizycznych użytkownika.

Zarówno prowadnica siodełka, jak i kierownicy wykonane są z solidnej, odpornej na rdzę stali, a rama roweru dodatkowo pokryta jest powłoką proszkową – wszystko to powoduje, że spinning IC Pro będzie dobrze wyglądał nawet po latach intensywnego użytkowania.

Pedały mają zapinane klatki - idealnie wpasowują się w kształt buta i pewnie utrzymują stopy w miejscu podczas intensywnych sesji treningowych.

Rower ma przy kierownicy koszyk na bidon lub butelkę, by użytkownik w czasie treningu mógł łatwo uzupełniać płyny.

Nóżki poziomujące o dużej średnicy zapewniają stabilność roweru i dobrze chronią podłogę przed zarysowaniem czy innymi uszkodzeniami.

Wbudowane kółka ułatwiają transport.

Specyfikacja

  • wymiary: 127 cm x 48 cm x 112 cm
  • waga: 59 kg
  • maksymalna waga użytkownika: 159 kg
  • minimalny i maksymalny wzrost użytkownika: od 150 do 203 cm