Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+48 692 698 386

pawel.eurosportfitness@gmail.com

Sztangi poliuretanowe stałe gięte Ziva - nowe, wyprzedaż magazynowa!

Szukasz sztang do swojej siłowni? Nie wiesz, jakie wybrać, bo żeliwne hałasują i niszczą podłogę, a gumowe brzydko pachną i z czasem zaczynają się kruszyć? Wybierz złoty środek, czyli sztangi poliuretanowe – będziesz mieć spokój przez długie lata!

Opis produktu

Poliuretan to materiał niemal idealny na sztangi – jest równie cichy i elastyczny, jak guma, a z drugiej strony trwały jak stal czy żeliwo. Jest odporny na działanie wody, światła i słońca oraz na zmiany temperatury, więc możesz używać tych sztang także podczas treningów na zewnątrz.

Dodatkową zaletą poliuretanu jest fakt, że - w odróżnieniu od gumy - nie ma prawie żadnego zapachu, co na pewno docenią Twoi klienci.

Sztangi stałe gięte do treningu bicepsów i tricepsów

Sztangi stałe gięte Ziva różnią się od klasycznych prostych sztang tym, że mocniej angażują mięśnie bicepsów lub tricepsów - w zależności od rodzaju chwytu. Jednocześnie nadgarstki są obciążone w dużo mniejszym stopniu, niż podczas treningów z prostą sztangą.

Ze sztangą giętą możesz trenować stojąc albo siedząc bądź leżąc na ławce. Doskonale nadaje się do "francuskiego wyciskania", które wzmacnia i rozbudowuje tricepsy. Bicepsy z kolei wzmocnisz ćwicząc ze sztangą nachwytem lub podchwytem.

Sztangi poliuretanowe Ziva – wybierz skuteczny sprzęt do ćwiczeń

Dlaczego warto sięgnąć po sztangi poliuretanowe?

  • Poliuretan tłumi drgania, więc sztanga po upadku na ziemię nie odbije się i pozostanie dokładnie w miejscu, w którym została upuszczona – chroni to przed urazami nie tylko samego ćwiczącego, ale też osoby postronne.
  • Rdzeń sztangi wykonany jest ze stali z warstwą utwardzanego chromu, który zapewnia odporność i trwałość.
  • Poliuretan jest materiałem „cichym” i łagodnym dla podłoża, nawet jeśli ćwiczysz z dużym ciężarem.
  • Sztangi mają wyraźny nadruk na obciążeniach określający wagę, co bardzo ułatwia dobór odpowiedniego ciężaru do ćwiczeń.
  • Gryf ma delikatnie wyradełkowane powierzchnie chwytne, więc sztanga nie wyślizguje się z dłoni, ale też nie „drapie”.

Sztangi poliuretanowe Ziva to profesjonalny sprzęt do siłowni, który wytrzyma lata użytkowania w komercyjnym obiekcie. Sprawdzi się też w domowej siłowni, zwłaszcza że ma obecnie atrakcyjną cenę – to sprzęt do ćwiczeń, na który możesz sobie pozwolić!

Uwaga - ilość sztang ograniczona:sztanga 17,5 kg - 1 szt.